03 Травня, 2022 р., 09:12
Світова спільнота підтримує ініціативи України, спрямовані на притягнення військово-політичного керівництва Росії до відповідальності за злочини, скоєні на території нашої держави, а також продовжує вживати заходів задля конфіскації майна країни-агресора. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов на брифінгу.
03 Травня, 2022 р., 09:11
Розпочалась шістдесят дев’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню
03 Травня, 2022 р., 09:06
«Завершується 68-й день нашої оборони. 68-й день самознищення Росії. Самознищення в усіх сенсах цього слова. Якщо колись у цієї держави й було те, що називається репутацією, то зараз Росія щодня робить такі речі, які просто виключають будь-яку адекватність». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 68-го дня війни.
03 Травня, 2022 р., 09:00
09:00  3.05.2022  Не забудемо! Не пробачимо!
03 Травня, 2022 р., 08:25
Війна. Міфи роспропаганди. Двосторонні відносини України та Греції. Про це та інше Президент Володимир Зеленський поговорив із журналістом грецького суспільного мовника ERT.
02 Травня, 2022 р., 15:34
Зруйновані життя людей і спалене або вкрадене майно окупантам нічого не дасть. Це тільки збільшуватиме токсичність російської держави і кількість тих у світі, хто працюватиме на її ізоляцію.
02 Травня, 2022 р., 14:10
Для України прогресом у переговорах стало б рішення Росії про зупинення війни та деокупацію української території. Про це заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак в інтерв’ю Фаріду Закарії на телеканалі CNN.
02 Травня, 2022 р., 11:14
Офіс Президента України  спільно з Укрзалізницею та за підтримки Мінцифри запускають проєкт «Там, де вас чекають». Це портал, завдяки якому українці зможуть простіше евакуюватися, знайти житло та отримати гуманітарну допомогу https://tabsoft.co/3kAZKHi
02 Травня, 2022 р., 10:46
орієнтовно склали /  The total combat losses of the enemy from 24.02 to 02.05 were approximately:
02 Травня, 2022 р., 09:08
Відверто – про війну з РФ. Розмова Володимира Зеленського з журналістом проекту 60 Мinutes австралійського телеканалу Nine Network.