28 Квітня, 2022 р., 15:34
Президент України Володимир Зеленський:«У вільному світі вже майже не залишилося тих, хто не розумів би, що війна Росії проти України – це лише початок.Фінальною метою керівництва Росії є не просто захоплення території України, а розшматування всього центру та сходу Європи і глобальний удар по демократії.Тож вільний світ має право на самозахист. І саме тому допомагатиме Україні ще більше»
28 Квітня, 2022 р., 15:23
Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та Перший заступник начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна відвідали сьогодні селище Глухівці. Мета візиту посадовців – доставка гуманітарного вантажу, відповідно до потреб громади, яка на сьогодні розмістила майже дві тисячі громадян, переселених з районів активних бойових дій.
28 Квітня, 2022 р., 15:02
На превеликий сум ми втратили ще одного нашого захисника. У бою з російським агресором, на сході України, загинув наш земляк - Чолинець Дмитро Михайлович, який народився 25 червня 1991 року, уродженець с. Кринички Городківської громади.
28 Квітня, 2022 р., 10:55
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі воїнів нагороджено:
28 Квітня, 2022 р., 10:51
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 28.04 орієнтовно склали
28 Квітня, 2022 р., 10:49
Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з врученням ордена “Золота Зірка” генерал-лейтенанту Сергію Наєву - командувачу об’єднаних сил Збройних Сил України.
28 Квітня, 2022 р., 10:10
Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн підтримала пропозицію Володимира Зеленського залучити міста і регіони ЄС до відновлення України.
28 Квітня, 2022 р., 09:08
Розпочалася шістдесят четверта доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
28 Квітня, 2022 р., 09:07
Призупинення дії трудового договору– це тимчасове припинення роботодавцем забезпечення працівника роботою і тимчасове припинення працівником виконання роботи за укладеним трудовим договором.