29 Квітня, 2022 р., 22:39
Нещадний ворог забирає кращих синів України – наших мужніх захисників. Російський окупант обірвав життя Цісару Олександру Івановичу, 05 травня 1983 року народження, уродженцю с. Дмитрашківка Піщанської громади. 28 квітня 2022 року кривава війна обірвала життя солдату, водію мотопіхотного взводу мотопіхотної роти військової частини А2896.
29 Квітня, 2022 р., 22:30
Триває шістдесят п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
29 Квітня, 2022 р., 18:32
Сьогодні чорним вороном трагічні новини оповили Піщанську громаду.  Підтвердився факт загибелі жителя селища Рибки Валігурського Олександра Анатолійовича, який загинув 27 квітня 2022 року. Російський окупант обірвав життя  молодшому сержанту, командиру бойової машини – командиру механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону поблизу села Олександрівка Херсонської області.
29 Квітня, 2022 р., 17:46
29 квітня Начальник ОВА Сергій Борзов разом із Першим заступником Наталя Заболотна відвідали Городківську територіальну громаду та доставили гуманітарний вантаж.
29 Квітня, 2022 р., 16:30
Сьогодні, 29 квітня, з обласного гуманітарного штабу у Крижопільську громаду доставлено гуманітарний вантаж – 8 палетів необхідних для ВПО речей – засоби гігієни, памперси, постільна білизна, ковдри та одяг. Вантаж доставив особисто начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов зі своїми заступниками.
29 Квітня, 2022 р., 15:41
Стискається серце, болить душа, переповнює лють. Нестерпний біль за молоде життя, яке Вольський Микола Миколайович поклав за незалежність, за свою Батьківщину в боротьбі з російським агресором.
29 Квітня, 2022 р., 15:11
Сьогодні Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА, його Перший заступник Наталя Заболотна та заступник начальника ОВА Андрій Кавунець передали гуманітарну допомогу для переселенців, які розміщені на території Вапнярської громади Тульчинського району.