06 Травня, 2022 р., 08:24
Сьогодні Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов провів нараду з представниками мереж автозаправок у Вінницькій області.
06 Травня, 2022 р., 08:18
- Відзнаку заснував президент Володимир Зеленський, відповідний указ №310/2022 опублікований на сайті глави держави.
06 Травня, 2022 р., 08:05
«Якби всі у світі – чи хоча б переважна більшість – були такими ж незламними, сміливими й лідерськими, як Україна та Британія, то, я впевнений, – ми б уже покінчили із цією війною та відновили мир на всій нашій звільненій території для всіх наших людей. Але ми ще маємо боротися. Як сказав Борис Джонсон, звертаючись до Верховної Ради позавчора, ми ще пишемо одну з найбільш переможних глав нашої історії».
05 Травня, 2022 р., 15:26
Після десяти тижнів повномасштабної війни Росії проти України зустріч на Міжнародній донорській конференції високого рівня на підтримку України доводить, що наша держава, Європа й увесь вільний світ – на шляху до перемоги.
05 Травня, 2022 р., 15:25
Чергова трагічна звістка сколихнула Тульчинщину, в бою за нашу Батьківщину загинув вірний військовій присязі, солдат Очеретнюк Олег Миколайович, 14 травня 1976 року народження, уродженець с.Жабокрич Крижопільської територіальної громади.
05 Травня, 2022 р., 15:25
У ході робочого візиту до Варшави 5 травня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Головою Ради Міністрів Республіки Польща Матеушем Моравецьким. Денис Шмигаль подякував Польщі за значну фінансову допомогу Україні на загальну суму 2,7 млрд доларів. Також він висловив вдячність польському Уряду за підтримку України, в тому числі зброєю.
05 Травня, 2022 р., 15:24
повідомляє Міністерка закордонних справ Великої Британії Елізабет Трасс.
05 Травня, 2022 р., 11:31
Відповідно до Указу Президента України від 21 квітня 2022 року № 268/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня – Нікітіна Миколу Олексійовича – старшого сержанта Збройних Сил України.