06 Травня, 2022 р., 15:16
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з міністром закордонних справ Естонської Республіки Евою-Марією Лійметс, міністром закордонних справ Латвійської Республіки Едгарсом Рінкевичсом та міністром закордонних справ Литовської Республіки Габріелюсом Ландсбергісом.
06 Травня, 2022 р., 15:00
«Знищив рашистський символ. Вчора мене тегали у постах про підбиту техніку у центрі Вінниці. Я категорично проти використання символів війни», - зауважив Начальник ОВА Сергій Борзов.
06 Травня, 2022 р., 12:52
За офіційними даними загинуло 223 дитини, поранено понад 408.
06 Травня, 2022 р., 11:55
особового складу / personnel - близько/ about 24900 (+200) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
06 Травня, 2022 р., 11:39
Укриття населення в захисних спорудах є найбільш надійним способом захисту від впливу небезпечних факторів, що виникають унаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів. В зв’язку з обмеженим фінансуванням за останні роки значно зменшився об’єм заходів з приведення захисних споруд в готовність до використання за призначенням, а саме підприємствами, установами та організаціями. Основними недоліками в утриманні захисних споруд є розукомплектованість спецобладнання, непрацездатність систем життєзабезпечення, приміщення  потребують капітального ремонту.
06 Травня, 2022 р., 11:38
Прикро, сумно та болісно, сьогодні підтвердився факт трагічної загибелі Ляшенка Богдана Романовича, 19 лютого 1994 року народження, уродженця Вапнярської громади.
06 Травня, 2022 р., 11:21
Понад 11 млн українців були вимушені покинути свої домівки від початку широкомасштабної російської війни 24 лютого. Понад 5,2 млн виїхали до країн ЄС, ще 7,7 млн тікали до більш безпечних регіонів всередині України. Від першого дня війни ЄС підтримує внутрішньо переміщених осіб (ВПО), надаючи фінансову, гуманітарну та інформаційно-психологічну підтримку.
06 Травня, 2022 р., 09:00
09:00  6.05.2022  Не забудемо! Не пробачимо!
06 Травня, 2022 р., 08:25
Розпочалась сімдесят друга доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.