19 Березня, 2022 р., 07:50
"Інформація на кшталт "пролетіло над нами недалеко від військового містечка" допомагає росіянам краще орієнтуватися по цілях. Для чого ви це говорите? Для того, щоб скорегували вогонь і ворог влучив на 100 метрів ближче до цілі?", - звернулася речниця управління СБУ у Львівській області Роксолана Яворська.
19 Березня, 2022 р., 07:45
Оперативна інформація станом на 06.00 19.03.2022 щодо російського вторгнення Розпочалася двадцять четверта доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
19 Березня, 2022 р., 07:41
«Змістовні переговори про мир і безпеку для України – це єдиний шанс для Росії зменшити шкоду від власних помилок. Настав час зустрічатися. Час говорити. Настав час відновлювати територіальну цілісність і справедливість для України. Інакше втрати Росії будуть такими, що вам не вистачить і кількох поколінь, щоб піднятися». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 23-го дня війни.
19 Березня, 2022 р., 07:39
Андрій Єрмак – про заохочення міжнародних інвесторів купувати військові облігації України та переводити свій бізнес із території країни-агресора в нашу державу.
19 Березня, 2022 р., 07:37
«Уряд ухвалив рішення про максимальне спрощення всіх митних процедур. Ми ставимо мету – створити найшвидшу митницю у світі. Жодних паперів на митниці. Без сплати ПДВ, мита та митних платежів одразу після ухвалення та набрання чинності змінами до Митного та Податкового кодексів. За декларативним принципом». Брифінг Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.
18 Березня, 2022 р., 16:55
Ситуація щодо російського вторгнення – брифінг радника керівника Офісу Президента Олексія Арестовича (18.03.2022 – день).
18 Березня, 2022 р., 16:53
Боєць після важкого дня, грає гімн України на скрипці.
18 Березня, 2022 р., 15:47
- Вчора Конгрес США майже одноголосно підтримав законопроєкт про зупинку нормальних торговельних відносин із Росією та Білоруссю. Канада ввела 35% мита на майже весь російський експорт.
18 Березня, 2022 р., 15:38
Звернення Президента Володимира Зеленського (18.03.2022, день).