18 Березня, 2022 р., 08:35
Вчитися під час війни? Чи можливо? Не тільки можливо, а й потрібно! Діти поступово повертаються до звичайного ритму життя, а отже - частково відступає воєнний стрес. І потім - знання знадобляться у мирному житті, що обов'язково настане.
18 Березня, 2022 р., 08:33
Негайне припинення вогню та виведення російських військ із територій України є одними з ключових аспектів мирної угоди, яка може бути підписана за результатами переговорів з Росією щодо припинення війни проти України. Але стратегічно наша держава хоче мати конкретний механізм, який гарантуватиме її безпеку в майбутньому.
18 Березня, 2022 р., 08:31
Як допомогти дитині, яка залишилась без супроводу дорослих, в період воєнного стану в Україні.
18 Березня, 2022 р., 08:28
Максимально обмежити висвітлення персональних даних, світлин, що містять обличчя офіцерського складу (командирів підрозділів);
18 Березня, 2022 р., 08:15
Розпочалася двадцять третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
18 Березня, 2022 р., 08:10
«Наш Маріуполь, Харків, Чернігів, Київська область, Ізюм і всі наші міста-герої. Яким складно. Ми робимо все і робимо всі. Армія, поліція, ДСНС, гуманітарні конвої, церква... Увесь наш народ. Ми вас не залишимо. А їм не пробачимо. Ви будете вільні. Як усі ми на нашій землі». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 22-го дня війни.
18 Березня, 2022 р., 08:08
Ірина Верещук розповідає про результати роботи гуманітарних коридорів 17 березня.
18 Березня, 2022 р., 08:06
Президент України Володимир Зеленський нагородив працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій за особисту мужність і самовіддані дії під час порятунку життя людей та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених ракетно-бомбовими ударами російського агресора.
17 Березня, 2022 р., 16:31
Маріуполь, інші міста і населені пункти України, в яких окупанти ведуть війну проти цивільного населення, потребують невідкладної евакуації та доставки гуманітарних вантажів.
17 Березня, 2022 р., 14:59
Як повідомив Голова ОВА Сергій Борзов, вантажі з Вінниці відправлено залізницею на Київ - 11 вагонів найнеобхіднішого.