14 Березня, 2022 р., 11:24
В Україні 14 березня з 9:00 відкриваються 10 гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих від обстрілів з боку російської армії. Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
14 Березня, 2022 р., 11:07
Звернення Президента Володимира Зеленського увечері 18-го дня війни
14 Березня, 2022 р., 10:40
У зв'язку з початком війни РФ проти України, Уряд започаткував програму евакуації для підприємств, які знаходяться у зоні бойових дій або в ризиковій зоні. Відповідно до цієї програми підприємствам пропонується переведення працівників та виробничих потужностей у більш безпечні регіони України.
14 Березня, 2022 р., 10:38
Почалася дев’ятнадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
14 Березня, 2022 р., 09:38
14 березня 1944 року Тульчинщина була визволена від нацистів в період Другої світової війни. Однією з надважливих перемог армії стала Корсунь – Шевченківська битва, в результаті якої противник втратив 55 тис. своїх солдатів і офіцерів, понад 18 тисяч полоненими, велику кількість бойової техніки та озброєння. Внаслідок цієї перемоги були деморалізовані німецько-фашистські війська, що діяли на Правобережній Україні, що створювало сприятливі умови для розгортання наступу на Південний Буг та Дністер. В горнилі тих подій довелось побувати нашим дідам та прадідам.
14 Березня, 2022 р., 09:36
Ірина Верещук – про заплановану на 14 березня роботу гуманітарних маршрутів.
14 Березня, 2022 р., 08:50
Разом ми - нездоланна сила! Дякую за вибір рішучих.
14 Березня, 2022 р., 08:43
Ірина Верещук – про результати роботи гуманітарних коридорів 13 березня.
14 Березня, 2022 р., 08:38
Оператори мобільного зв?язку та інтернет-провайдери в Україні продовжують надавати послуги електронних комунікацій.