16 Березня, 2022 р., 12:19
Відповідно до Закону України "Про безоплатну правову допомогу", внутрішньо переміщені особи мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складенні документів процесуального характеру.
16 Березня, 2022 р., 12:18
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:
16 Березня, 2022 р., 12:17
21 день поспіль Україна чинить запеклий опір збройній агресії РФ на всіх фронтах.
16 Березня, 2022 р., 12:15
Міністерство соціальної політики інформує, що Українська компанія ТОВ „Економіка довіри” від імені світових небайдужих об’єднань та громадян з усього світу організувала та запускає програму щодо надання прямої допомоги жителям України шляхом фінансування українських товаровиробників на місцях.
16 Березня, 2022 р., 10:49
«Ми не отримали відповіді на пропозиції, надіслані вчора до Міжнародного комітету Червоного Хреста, щодо відкриття гуманітарних коридорів сьогодні. Залишається відкритим питання організації гуманітарних коридорів сьогодні для Ізюма та Маріуполя. У таких умовах ми не можемо безпечно вивозити людей», - повідомляє Ірина Верещук
16 Березня, 2022 р., 10:45
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі:
16 Березня, 2022 р., 10:23
Через технічні причини тимчасово було припинено трансляцію ефірного мовлення телевізійних та радіоканалів в м. Вінниця та навколишніх громадах
16 Березня, 2022 р., 09:50
Ірина Верещук – про заплановану на 16 березня роботу гуманітарних коридорів.
16 Березня, 2022 р., 08:42
Ми вистоїмо і за нами перемога
16 Березня, 2022 р., 08:39
Ми прагнемо, аби якомога більше українців дізналися про можливості чат-боту та повідомляли на нього інформацію про російські війська.