08 Березня, 2022 р., 12:40
Від щирого серця бажаю  тепла, доброти, душевності, родинного затишку. Спасибі вам за ласку, любов, підтримку і допомогу. Ви є надійним тилом та опорою для кожного із нас. Ваші молитви є надійним оберегом у важкий час сьогодення.
08 Березня, 2022 р., 10:40
Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови від 28 лютого 2022 року № 168 “Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану”, якими виключив обмеження щодо виплати військовослужбовцям строкової служби на період дії воєнного стану додаткової винагороди 30 000 гривень щомісячно.
08 Березня, 2022 р., 09:25
Таку постанову ухвалив Уряд. Виплата спрямована на підтримку населення в тих областях, де ведуться найактивніші бойові дії. Також це підтримає ФОПів, які не можуть забезпечувати себе через початок війни.
08 Березня, 2022 р., 09:21
Брифінг Ірини Верещук щодо відкриття гуманітарного коридору для міста Суми.
08 Березня, 2022 р., 08:48
«Я залишаюсь у Києві. На Банковій. Не ховаючись. І нікого не боюсь. Стільки, скільки потрібно, щоб перемогти у цій війні!». Звернення Президента України Володимира Зеленського ввечері дванадцятого дня війни.
08 Березня, 2022 р., 08:41
Розпочато тринадцяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
08 Березня, 2022 р., 08:25
Понеділок, 7 березня, брифінг начальника військової адміністрації Вінниччини Сергія Борзова, голови обласної Ради В`ячеслава Соколового, Вінницького міського голови Сергія Моргунова:
08 Березня, 2022 р., 08:18
Делегації України та Росії під час третього раунду переговорів у Білорусі уточнили деталі роботи гуманітарних коридорів для більш ефективного надання допомоги людям у містах, що найсильніше постраждали від російських обстрілів. Про це повідомив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк після завершення зустрічі.
07 Березня, 2022 р., 19:03
Триває дванадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
07 Березня, 2022 р., 19:02
Українці можуть отримати безкоштовну медичну консультацію через контакт-центр #МОЗ 0-800-60-20-19