21 Грудня, 2021 р., 16:06
Послуга з призначення грошової компенсації «пакунок малюка» запроваджена в Україні,завдяки спільним зусиллям Міністерства цифрової трансформації, Міністерства соціальної політики, Національної сервісної служби за сприяння Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.
21 Грудня, 2021 р., 15:48
21 грудня 2021 року відбулась 20 чергова  сесії 8 скликання Студенянської сільської ради, в роботі якої взяв участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій.
21 Грудня, 2021 р., 15:20
У навчально-реабілітаційному центрі «Гніздечко» сьогодні свято: напередодні Нового року і Різдва сталося справжнє диво - до закладу з подарунками завітали Голова ОДА Сергій Борзов разом з народним депутатом Максимом Пашковським.
21 Грудня, 2021 р., 14:28
З метою всебічного забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сферах, що належать до компетенції Тульчинської райдержадміністрації, відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» ініціативна група оголошує про початок прийому заяв для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації.
21 Грудня, 2021 р., 14:16
Найменування об’єкта приватизації: будівля лазні загальною площею 70,9 кв.м., що не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Ободівський цукровий завод»
21 Грудня, 2021 р., 14:01
«В Україні вже 6-й тиждень поспіль спостерігається спад захворюваності на COVID-19. За тиждень кількість нових випадків зменшилася на 22%, рівень госпіталізацій — на 17%, смертність — на 24%. «Омікрон» залишається потенційною загрозою початку зростання захворюваності у січні 2022 року», — зазначив Юрій Ганиченко, керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE).
21 Грудня, 2021 р., 11:34
Завдяки  злагодженій  співпраці  АТ «Укрзалізниця» та Міністерства інфраструктури України на УЗ є позитивні результати, за короткий термін вдалось  суттєво пришвидшити вантажні поїзди, запровадити нові гілки та маршрути, почати масштабне оновлення рухомого складу та збільшити заробітну плату залізничникам.
21 Грудня, 2021 р., 11:31
Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 1282 зразки на COVID-19 (в т.ч. ОЦКПХ – 846, Меділабс-360, Центр ІХ-10, міський лікувально-діагностичний центр – 40, Могилів-Подільська ОЛІЛ-26).
21 Грудня, 2021 р., 10:24
Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» змінює інфраструктуру населених пунктів Вінниччини.