Ініціативна група оголошує про початок прийому заяв для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації

Дата: 21.12.2021 14:28

З метою всебічного забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сферах, що належать до компетенції Тульчинської райдержадміністрації, відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» ініціативна група оголошує про початок прийому заяв для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації.

Керуючись абзацом другим п.7 Типового положення ініціативна група визначила, що кількісний склад Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації становить до 35 осіб.

Дата проведення установчих зборів орієнтовно 04 лютого 2022 року.

Термін подання документів з 21 грудня 2021 року до 05 січня 2022 року включно.

Початок установчих зборів о 10 годині.

Реєстрація з 9.30 до 10.00 год.

Місце проведення установчих зборів м.Тульчин, вул.М.Леонтовича, 1, зал засідань на третьому поверсі.

Заяви інститутів громадянського суспільства та делегованих ними представників разом з іншими документами приймаються до 05 січня 2022 року включно з урахуванням вимог Типового положення та порядку надання заяв інститутами громадянського суспільства для  участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації, затвердженого ініціативною групою (протокол № 2 від 02.12.2021 року).

Іншу інформацію, що стосується підготовки та проведення установчих зборів розміщено на сайті Тульчинської райдержадміністрації :

- вимоги до інститутів громадянського суспільства та кандидатів, яких вони делегують до складу Громадської ради Тульчинській райдержадміністрації;

- порядок подання заяв інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації;

- рекомендовані зразки документів та подання заяв інститутами громадянського суспільства;

- відомості про персональний склад ініціативної групи з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації розміщені за посиланням https://tulchin-rda.gov.ua/news/1637577221/

Заява та документи, що додаються до неї приймаються:

• у паперовому вигляді, надіслані поштою  на адресу Тульчинської райдержадміністрації: 23600, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1,       з поміткою «Для Ініціативної групи»;
  • в електронному вигляді шляхом надсилання заяви та скан-копій документів на електронну адресу tul_it@vin.gov.ua  Оригінали заяви та документів, що додаються до неї, необхідно направити поштою в паперовому вигляді або надати особисто.