05 Жовтня, 2021 р., 16:08
-«Уже всім зрозуміло, що ковід не підлягає ніяким прогнозам. Кожну хвилину у світі помирає 5 людей, і майже всі вони — невакциновані. Сьогодні реанімація Мечникова повністю перевантажена. У нас 25 хворих на ковід у дуже важкому стані. Люди хворіють сім’ями. Наразі у лікарні знаходиться 3 родини з важкою формою COVID-19», — зазначив Сергій Риженко, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор.
05 Жовтня, 2021 р., 14:25
ТОВ «Вінницягаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», уклало контракт на постачання природного газу з НАК «Нафтогаз України». У компанії наголошують, що цінових коливань на ринку газу побутові споживачі не відчують. Для клієнтів компанії вартість блакитного палива в рамках річних тарифів  залишається на рівні 7,99 грн за кубометр.
05 Жовтня, 2021 р., 14:06
Враховуючи відсутність на Замості повноцінного спортивного комплексу та муніципального басейну, у 2018 році розпочато реконструкцію приміщень спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 48.
05 Жовтня, 2021 р., 14:05
05 жовтня 2021 року відповідно до доручення Голови облдержадміністрації С.Борзова від 08.09.2021 року № 01.01-13/6396 «Щодо виконання завдання пункту 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року № 180/2021», за участю заступника голови районної державної адміністрації Сергія Чепернатого відбулося засідання комісії Вапнярської селищної територіальної громади з проведення інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території громади.
05 Жовтня, 2021 р., 12:19
Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України організовує проведення щорічного 16-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».
05 Жовтня, 2021 р., 11:40
«Культурна спадщина та видатні постаті» — конкурс наповнення україномовного розділу Вікіпедії матеріалами про об'єкти культурної спадщини та видатних постатей за регіонами України. Він пройде із 5 жовтня до 5 листопада 2021 року.
05 Жовтня, 2021 р., 11:04
Автострада ремонтує автошлях Р-33 у Вінницькій області. На 27 кілометрах двох ділянок між Тростянцем і Чечельником вже укладено фінальний шар дорожнього одягу.

05 Жовтня, 2021 р., 10:23
Президент Володимир Зеленський вважає освіту пріоритетом для держави, а створення комфортних і безбар’єрних освітніх просторів – однією з умов її розвитку. Про це він заявив у відео, розміщеному на офіційному Instagram-каналі голови держави.
05 Жовтня, 2021 р., 09:39
Відсутність медиків - це найбільша проблема опорних стаціонарів в Одесі.