03 Жовтня, 2021 р., 08:24
Учитель це  благородна, але водночас відповідальна професія, адже саме ви проводите у доросле життя людей, які ще вчора були малюками, стаєте для них взірцем та освітлюєте світлом знань їхню життєву дорогу. Ваше натхнення та безмежна любов до учнів, щирість та чесність, чуйність і доброта дають надзвичайні результати, що уособлюються людьми, які є гордістю не лише окремої школи, а й країни вцілому.
01 Жовтня, 2021 р., 16:38
Тому з метою удосконалення системи територіальної оборони, відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оборону України», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 травня 2021 року № 408-дск «Про введення в дію рішення ради оборони Вінницької області від 27 квітня 2021 року», розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 серпня 2021 року № 135 «Про підготовку та проведення навчальних зборів окремого батальйону територіальної оборони», з метою виконання заходів Плану територіальної оборони Вінницької області, на території Тульчинського району в період з 22 вересня по 30 вересня 2021 року були проведені навчальні збори з практичним призовом військовозобов’язаних окремого батальйону територіальної оборони.
01 Жовтня, 2021 р., 16:24
Цей показник продовжує перевищувати навіть найпесимістичніші прогнози.
01 Жовтня, 2021 р., 15:47
Вакцинуйтеся та носіть маски, які значно уповільнюють поширення коронавірусу та можуть врятувати життя!
01 Жовтня, 2021 р., 15:46
Це векторна вакцина, яку розробила шведсько-британська компанія AstraZeneca разом з Оксфордським університетом. Вакцина, вироблена в ЄС, має торговельну марку Vaxzevria, в Південній Кореї – AstraZeneca-SKBio, в Індії – Covishield.
01 Жовтня, 2021 р., 14:56
За місяць вінничани уже звикли бачити прапор на висоті 50 метрів, який став великою гордістю за українців, за вінничан.
01 Жовтня, 2021 р., 14:31
Вінницька область.