04 Жовтня, 2021 р., 11:40
Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 18.06.2021 року № 90, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, 06 жовтня  2021 року з 10 год до 14 год в  адміністративній будівлі Студенянської сільської ради буде проводити  виїзний прийом громадян Студенянської територіальної громади.
04 Жовтня, 2021 р., 10:33
Міністерство охорони здоров’я, Міністерство освіти і науки України, Дитячий фонд UNICEF Ukraine, а також магазин гаджетів та аксесуарів Citrus.ua провели всеукраїнський конкурс «Вакциновані й відкриті» серед закладів освіти. Вони мали змогу виграти цінні подарунки, якщо принаймні 80% колективу повністю вакцинувалися від COVID-19. Подію підтримало Агентство США з міжнародного розвитку @usaid ukra в Україні.
04 Жовтня, 2021 р., 10:25
Імовірно, ви часто бачили лайфхаки, як захистити себе та свою родину у розпал епідемії грипу. Серед порад часто фігурують популярні серед українців цибуля та часник. Вони нібито мають знезаражувати повітря, вбивати вірус та зміцнювати імунітет людини. Але чи насправді це так? Давайте розбиратися.
04 Жовтня, 2021 р., 09:47
04 Жовтня, 2021 р., 09:37
За оновленими даними МОЗ «помаранчевому» рівню епіднебезпеки відповідають Запорізька, Рівненська, Сумська, Харківська та Чернівецька області.
04 Жовтня, 2021 р., 09:31
Для запобігання ситуації стрімкого розповсюдження COVID-19 відповідально дотримуйтеся правил безпеки.