01 Липня, 2021 р., 13:40
30 червня під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова та за участі представників Офісу Президента України і Секретаріату Кабінету Міністрів України було проведено селекторну нараду, під час якої відбулось обговорення нагальних питань.
01 Липня, 2021 р., 12:35
За участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Першої леді Олени Зеленської відбулося перше засідання Ради безбар’єрності в Україні.
01 Липня, 2021 р., 11:34
Цього року навчання серії «Сі Бриз» є наймасштабнішими, про що свідчить рекордна кількість держав-учасниць. Воно триватиме з 28 червня по 10 липня у місті Одесі, Очакові, Дністровському лимані, Кінбурнській косі, островах Зміїний і Первомайський та інших районах нашої країни. У «Сі Бризі» беруть участь біля 30 кораблів, катерів та суден, понад 30 літаків і вертольотів, до 5000 особового складу та 50 одиниць озброєння і військової техніки. Керування застосуванням та забезпечення взаємодії міжнародними, міжвидовими, міжродовими і міжвідомчими угрупованнями покладено на Морське командування ВМС ЗС України, яке було створено з метою розділення функцій генерування (підготовки) та застосування відповідно до стандартів НАТО та плану реформування українського флоту.
01 Липня, 2021 р., 11:25
Відсьогодні всі охочі можуть прикрасити свою сторінку у Фейсбуці ювілейною символікою, перейшовши за посиланнями: https://bit.ly/3y2Yth8 або https://bit.ly/2SDfxer.
01 Липня, 2021 р., 11:09
29 червня під головуванням заступника Голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького відбулось засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.
01 Липня, 2021 р., 10:49
У Брацлавській територіальній громаді у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» відремонтовано 11,79 км дороги, яка проходить через місто Брацлав, село Грабовець та село Семенки.
01 Липня, 2021 р., 10:11
30 червня Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов оглянув приймальне відділення Гайсинської ЦРЛ, яке реконструювали в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
01 Липня, 2021 р., 09:39
93 186 людей щеплено проти COVID-19 за добу 30 червня 2021 року. Одну дозу отримали 31 714 людини, повністю імунізовані - 61 472 людини. Протягом доби працювали:- 528 мобільних бригад,- 1 236 пунктів щеплення;- 13 центрів вакцинації.Станом на 29 червня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записалися 759 982 людини.
01 Липня, 2021 р., 08:32
Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем архітектури України. Це свято об’єднує  не тільки архітекторів, а й всіх небайдужих до цього великого мистецтва людей.
30 Червня, 2021 р., 16:40
Передача державних земель у власність громад — процес важливий та історичний. Територіальні громади зможуть забезпечити кращий контроль та управління землями, а надходження до місцевих бюджетів покращать добробут містечок і сіл. Утім за довгі роки хаотичного централізованого управління, панування тіньової економіки та корупційних схем люди розучилися почуватися господарями на власній землі та мають безліч питань і навіть побоювань щодо земельної реформи. У цьому документі зібрано найпопулярніші та найважливіші питання, які виникають у громад щодо земельного законодавства. Дати відповіді взялися експерти із земельних питань, юристи, фахівці Держгеокадастру.