05 Липня, 2021 р., 08:30
Впродовж трьох днів спікери та гості обговорюватимуть вектори зовнішньої політики України, стратегічні ініціативи зовнішньої політики та стратегічні цілі: курс на вступ до НАТО, енергетичну безпеку та підтримку української діаспори.

05 Липня, 2021 р., 08:28
Лише на початку року Президенти України і Молдови підписали Меморандум щодо розвитку транспортно-транзитного потенціалу між країнами.
04 Липня, 2021 р., 08:25
Щиро вітаю вас з професійним святом –  Днем Національної поліції України!
02 Липня, 2021 р., 16:19
Умови праці впливають на технологію, якість та безпеку робіт.  Влітку причиною нещасних випадків часто стає дія підвищеної температури повітря.     Підвищена температура може спричиняти патологічнізміни в організмі людини - гостре перегрівання, порушення водно-сольового обміну, діяльності серцево - судинної і нервової систем.

02 Липня, 2021 р., 15:36
На онлайн-заході Мінекономіки та Centre of Excellence in Procurement представили закупівельній спільноті:
02 Липня, 2021 р., 15:04
Програмою  #Великебудівництво передбачено ремонт автошляху Р-08 Немирів –Ямпіль, через який проходитиме міжнародний транспортний коридор до Молдови. На Вінниччині його прокладають через Немирів, Брацлав, Тульчин та Томашпіль  до Ямполя.
02 Липня, 2021 р., 14:51
Сьогодні, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк в святковій атмосфері привітав з професійним святом - Днем податкової служби України колектив податківців Тульчинського району
02 Липня, 2021 р., 14:43
З 1 липня поточного року, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», прожитковий мінімум для непрацездатних громадян зріс на 85 грн і складає 1854 грн.
02 Липня, 2021 р., 12:38
11 ВИПУСКНИКІВ ВІННИЧЧИНИ ОТРИМАЛИ 200 БАЛІВ ЗА ЗНО!