02 Липня, 2021 р., 10:46
Для зручності та комфорту громадян, які користуються приміським сполученням, а також з метою покращення обслуговування пасажирів та оптимального використання рухомого складу в приміському сполученні з 18.06.2021 року до введення в дію розкладу руху на зимовий період 2021-2022 роки на дільниці Жмеринка – Пас. – Кодима – Жмеринка. – Пас. призначається курсування приміських поїздів.
02 Липня, 2021 р., 10:10
Сьогодні, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, заступник голови районної ради Оксана Трач, Тульчинський міський голова Валерій Весняний завітали до Тульчинського районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області щоб привітати з професійним святом – Днем Національної поліції України.
02 Липня, 2021 р., 10:05
За добу 1 липня 2021 року щеплено 90 959 людей. Одну дозу отримали 35 472 людини, повністю імунізовані - 55 487 людей.
02 Липня, 2021 р., 09:44
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем податкової служби України.
02 Липня, 2021 р., 09:34
Шосте з десяти приймальних відділень #Великебудівництво_Вінниччина перевірив Голова обласної РДА Сергій Борзов.
02 Липня, 2021 р., 08:50
Група компаній «Автострада» сьогодні виграла тендер на масштабний проєкт програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
01 Липня, 2021 р., 16:52
З настанням погожих, теплих днів та поступовим прогріванням води, люди, все частіше місцем свого відпочинку обирають затишні береги водойм. Звісно, всіх вабить вода – чудодійний засіб оздоровлення організму. Адже купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Зазвичай, відпочинок біля води — чи не найкращий спосіб охолодитися в спеку. Однак, якщо під час відпочинку нехтувати елементарними правилами безпеки — таке дозвілля може завершитися справжньою трагедією. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є недотримання правил безпечної поведінки громадянами.
01 Липня, 2021 р., 15:43
Сьогодні, 1 липня, в м. Гнівань відбувся прес-тур для журналістів ЗМІ області в рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».