29 Січня, 2021 р., 08:27
Щороку 29 січня в Україні відзначають трагічну та водночас героїчну дату – роковини бою під Крутами. 103 роки тому в легендарному бою проти армії більшовиків, яка наступала на Київ, українські юнаки відважно пожертвували своїм життям.
28 Січня, 2021 р., 14:08
Забезпечення контролю за дотриманням суб'єктами господарювання  різних форм  власності  протиепідемічних вимог з профілактики поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) сьогодні є одним із пріоритетних завдань Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, зокрема, Тульчинського районного управління.
28 Січня, 2021 р., 10:58
У січні уряд ухвалив рішення, яким визначена гранична ціна на газ для побутових споживачів - 6,99 грн за кубометр без урахування вартості доставки газу.
28 Січня, 2021 р., 10:25
27 січня 2021 року  відбулась обласна онлайн-нарада за участю першого заступника голови облдержадміністрації Наталії Заболотної, директорів департаментів, управлінь області, голів райдержадміністрацій. Відкрила та провела нараду перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.
27 Січня, 2021 р., 11:40
Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021 року, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210.
27 Січня, 2021 р., 08:40
Мінрегіон продовжує відстежувати процес передачі майна з районного рівня у комунальну власність територіальних громад. За інформацією від областей, наразі в країні щодо 88% соціальних об’єктів вже прийняті рішення територіальними громадами про взяття їх на баланс.
27 Січня, 2021 р., 08:36
Президент України Володимир Зеленський вітає ухвалення Верховною Радою закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» (законопроект № 3612).
27 Січня, 2021 р., 08:34
«Ми тільки чули кулеметні черги через різні проміжки: та-та-та, та-та... Два роки з дня в день я чув, і це стоїть у моїх вухах сьогодні. Під кінець над яром піднявся важкий, масний дим. Він ішов звідти тижнів три».
27 Січня, 2021 р., 08:33
Як визначити у якому стані знаходяться посіви озимих культур? Найкраще – це провести дослідження рослинного матеріалу в лабораторних умовах, відзначають вчені «Інституту здоров’я рослин».
26 Січня, 2021 р., 15:49
Житлові субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначаються відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. № 848 (зі змінами та доповненнями).