07 Березня, 2018 р., 13:10
Уряд компенсує кооперативам 70% вартості обладнання.

06 Березня, 2018 р., 15:42
З нагоди 74-ї річниці визволення Тульчинщини від нацистських окупантів 14 березня 2018 року в дитячій музичній школі м. Тульчина відбудуться урочистості та святкова концертна програма.

06 Березня, 2018 р., 15:40
З нагоди 204-ї річниці з дня народження геніального поета, видатного письменника, художника, етнографа та громадського діяча Т. Г. Шевченка відбудуться слідуючі районні заходи: 7 березня 2018 року урочистий мітинг на площі Т.Г. Шевченка (ВПУ-41) за участі керівників державних установ, підприємств та організацій району. 9 березня 2018 року концерт в дитячій музичній школі м. Тульчина за участю соліста Чернігівської обласної філармонії, кобзаря лірника, народного співака, лауреата державної премії ім. Тараса Шевченка, народного артиста України Василя Нечепи.