28 Червня, 2023 р., 15:56
В районі тривають виїзні прийоми громадян. Щотижня керівництво району та його заступники здійснюють прийом мешканців в громадах. Сьогодні, 28 червня 2023 року, з метою сприяння жителям у вирішенні питань за місцем їх проживання, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів особистий виїзний прийом громадян у Городківській  громаді. Очільник району  та його заступники Володимир Скалій та Сергій Чепернатий опрацювали проблемні питання місцевих жителів, по ряду яких було надано роз’яснення на місці.
28 Червня, 2023 р., 15:56
Одним із важливих пунктів безпеки споживачів газу є правильна робота димоходів та вентиляційних каналів.
28 Червня, 2023 р., 14:49
При простої працівники фактично не працюють, але за ними згідно із законодавством зберігається місце роботи (посада) та заробітна плата повністю або частково, отож, періоди простою працівників зараховуються до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку (ч. 1 ст. 9 Закону України “Про відпустки”).
28 Червня, 2023 р., 14:14
У День Конституції України Начальник ОВА Сергій Борзов вручив вінничанам державні нагороди та ордени від Президента України, Кабінету Міністрів та Міністерства оборони України.
28 Червня, 2023 р., 11:25
28 червня – знаковий день для українців, бо саме цього дня, 27 років тому, ми отримали основоположний документ найвищої юридичної сили: у ніч з 27 на 28 червня 1996 року депутати Верховної Ради від імені Українського народу ухвалили головний документ нашої держави – Конституцію України.
28 Червня, 2023 р., 10:20
Як повідомили у Департаменті охорони здоров'я та реабілітації ОВА, 115 медичних сестер та лікарів громад Вінницької області володіють практичними навичками ведення психічних, неврологічних розладів та пов’язаних із вживанням психоактивних речовин.
28 Червня, 2023 р., 09:46
У межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської з упровадження україномовних аудіогідів у світових культурних пам'ятках для відвідувачів з України та популяризації української мови у світі у Національному музеї Австралії запрацював український аудіогід.
28 Червня, 2023 р., 08:17
особового складу / personnel ‒ близько/ about 227100 (+930) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
28 Червня, 2023 р., 08:16
Двадцять сім років тому було прийнято головне зведення законів країни - Конституція України.