05 Липня, 2023 р., 11:07
30 червня змінилося законодавство щодо права на відстрочку від мобілізації людей, що доглядають за родичами.
05 Липня, 2023 р., 11:06
Як розповіла керівниця обласного перинатального центру Інна Кукуруза, за останні два роки хлопчиків народжується більше. А от, що стосується кількості народжуваності загалом, то щороку на 1000 малюків народжується менше.
04 Липня, 2023 р., 16:19
Цьогоріч 134 випускники закладів освіти Вінниччини набрали 200 балів з різних предметів на основній сесії НМТ.
04 Липня, 2023 р., 16:18
Чотириста дев’яносто шість днів триває опір нескореної нації. Наші мужні військовослужбовці відвойовують метр за метром української землі, проливаючи власну кров.
04 Липня, 2023 р., 15:31
Чергова втрата наших захисників – це відірвана частинка серця рідної землі. Війна росії проти України приносить із собою втрати, невимовний біль, важкі страждання і залишає свій жахливий слід на історії багатьох поколінь українців. Вона змінила життя сімей мільйонів українців, зі звичного, мирного на тривожне, сповнене небезпек, воєнне.
04 Липня, 2023 р., 12:02
Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулася нарада щодо стану підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду 2023-2024 рр.
04 Липня, 2023 р., 12:00
З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж та теплових пунктів до роботи в опалювальний період 2023/24 року, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду, Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання наступних заходів, згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378:
04 Липня, 2023 р., 12:00
Що б не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі. Вони допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм.