10 Липня, 2023 р., 13:25
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, для членів сімей наших Захисників та Захисниць з Вінницької області діє «гаряча лінія» із надання роз’яснень за найбільш поширеними запитаннями.
10 Липня, 2023 р., 13:24
Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області інформує населення про:
10 Липня, 2023 р., 09:10
Начальник ОВА Сергій Борзов відвідав Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку у Вороновиці, на території якого буде розташоване модульне містечко.
10 Липня, 2023 р., 09:09
В Україні стартує загальнодержавний проект «Пліч-о-пліч».
08 Липня, 2023 р., 09:04
Прийміть щирі та сердечні вітання з Днем родини!
07 Липня, 2023 р., 14:12
7 липня 2023 року відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини за головуванням заступника начальника Тульчинської районної військової адміністрації Володимира Скалія на якому розглядалися питання, що стосуються захисту прав дітей, які проживають на території Тульчинського району, посилення профілактичної роботи по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності та підведено підсумки роботи служб у справах дітей територіальних громад Тульчинського району за І півріччя 2023 року.
07 Липня, 2023 р., 14:11
З 1 липня Пенсійним фондом Вінниччини відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 року №168 перераховано пенсії, призначені відповідно до Законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про статус народного депутата України», «Про наукову і науково-технічну діяльність».
07 Липня, 2023 р., 13:15
7 липня Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у засіданні 35 сесії Вінницької міської ради 8 скликання.