12 Липня, 2023 р., 10:11
Загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч» об’єднав органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, бізнесу та підприємництва «тилових регіонів» для відновлення, відбудови громад, які найбільше постраждали від наслідків російської агресії.
12 Липня, 2023 р., 08:12
Слава Україні! Розпочалася п’ятсот четверта доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.
12 Липня, 2023 р., 08:05
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. Загалом, уряд виділив 1,7 млрд гривень на ремонт та відбудову закладів охорони здоров'я у дев’яти регіонах.
11 Липня, 2023 р., 16:47
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів громадян начальником та заступниками начальника Тульчинської районної військової адміністрації в територіальних громадах  у другому  півріччі 2023 року, 12 липня 2023 року в адміністративній будівлі Студенянської сільської ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.
11 Липня, 2023 р., 16:12
Хочете отримати державну підтримку або допомогу в пошуку роботи? Шукайте, де отримати послуги, на Гіді з державних послуг, а не на мапах. На платформі розміщена покрокова інструкція, як отримати допомогу у зв’язку з безробіттям
11 Липня, 2023 р., 16:10
11 липня відбувся третій випуск Кадетського корпусу поліції.
11 Липня, 2023 р., 16:08
Сьогодні заступник Начальника ОВА Сергій Здітовецький спільно з керівником Департаменту агропромислового розвитку ОВА Олегом Сідоровим відвідали ТОВ «Аграна фрукт Лука».
11 Липня, 2023 р., 12:44
Набувають чинності зміни до законодавства (норми Закону №1978), які забороняють рекламу електронних пристроїв для куріння та продаж е-сигарет і рідин до них з ароматичними та смаковими добавками.