18 Липня, 2023 р., 08:12
Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна спільно з працівниками соціальної сфери Вінниччини провела онлайн круглий стіл «Сила конфлікту як стимул до змін».
18 Липня, 2023 р., 08:07
особового складу / personnel ‒ близько/ about 239010 (+710) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
18 Липня, 2023 р., 08:05
Сьогодні, 17 липня, за участю Начальника ОВА Сергія Борзова відбулась зустріч Першого віцепрем'єр-міністра — Міністра економіки України Юлії Свириденко з представниками бізнесу і влади регіону.
17 Липня, 2023 р., 14:53
Стало відомо про загибель Цимбалюка Ігната Руслановича, 1998 року народження, жителя м.Торецьк Донецької області. В місті Тульчин знайшла прихисток бабуся військовослужбовця Тетяна Іванівна, яка змушена була покинути власну оселю через вторгнення окупанта.
17 Липня, 2023 р., 11:47
Якщо у соцмережі ви отримали таке повідомлення, не поспішайте: переконайтеся, чи справді вашому товаришу потрібна фінансова допомога.
17 Липня, 2023 р., 09:42
Перша леді України Олена Зеленська зустрілася з першою леді Республіки Корея Кім Кон Хі.
17 Липня, 2023 р., 08:19
За його словами, робота кипить: наразі триває доставка будівельного матеріалу, заміна вікон та дверей, ремонт покрівлі та стін будинку.
17 Липня, 2023 р., 08:05
З нагоди 30-річниці з Дня заснування Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, Начальник ОВА Сергій Борзов разом з народною депутаткою України Іриною Борзовою за заслуги перед Українським народом вручили Грамоти Верховної Ради України медикам закладу: