11 Липня, 2023 р., 12:42
Сьогодні, за дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступник Андрій Кавунець передав представникам шести громад області 14 портативних джерел живлення малої потужності GoalZeroYeti 500Х.
11 Липня, 2023 р., 11:45
В рамках загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч» Вінниччина продовжує допомагати мешканцям селища Калинівське, що на Херсонщині.
11 Липня, 2023 р., 08:40
До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну!  У цьому розділі ви знайдете всю необхідну інформацію та дізнаєтеся як долучитися до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України та, в подальшому, мати можливість стати державним службовцем.
10 Липня, 2023 р., 18:04
Начальник ОВА Сергій Борзов у прямому ефірі телеканалу «Суспільне. Спротив» розповів про участь Вінниччини у загальнонаціональному проєкті «Пліч-о-пліч».
10 Липня, 2023 р., 17:59
За словами очільника області, з перших днів війни ГО "Мольфар" активно допомагають військовим як на фронті, так і в тилу.
10 Липня, 2023 р., 16:52
Наразі триває процес відбору кандидатів на посади помічників ветеранів у громади чотирьох областей України, де в режимі пілотного проєкту відпрацьовуватиметься механізм сервісної послуги з індивідуального супроводу в межах системи переходу наших Захисників та Захисниць з військової служби до цивільного життя.
10 Липня, 2023 р., 14:20
Враховуючи ситуацію з можливою радіаційною загрозою в державі, 10 липня 2023 року о 10.00 годині в залі засідань Тульчинської міської територіальної громади, спеціалістом з питань радіаційного хімічного та біологічного захисту ГУ ДСНС України у Вінницькій області, підполковником Олегом Семеновим було проведено навчально-методичне заняття по практичному використанню наявних сучасних засобів радіаційного та хімічного захисту.
10 Липня, 2023 р., 13:41
Тульчинський район складається з дев’яти територіальних громад . Станом на 01.07.2023 року проведено моніторинг стану виконання місцевих бюджетів.