14 Липня, 2023 р., 12:00
Немає рівних звитязі та мужності українських Воїнів. Вражає героїзм,  який Захисники щодня демонструють на полі бою. Окриляють новини про їхні успіхи на фронті, а стукіт їхніх сердець відлунює у серцях українців по всьому світу. На жаль, жорстока війна продовжує надсилати чорні звістки.
14 Липня, 2023 р., 10:03
Безкоштовний роумінг для українців у ЄС був продовжений на рік. Відповідну угоду підписали європейські та українські оператори, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
14 Липня, 2023 р., 10:01
14 липня… рік тому у цей день рашисти вдарили крилатими ракетами по середмістю Вінниці.
14 Липня, 2023 р., 08:13
особового складу / personnel ‒ близько/ about 236590 (+550) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
14 Липня, 2023 р., 08:11
Із вечора 13 липня по 4 ранку 14 липня 2023 року рашисти атакували Україну 17-ма ударними безпілотниками іранського виробництва «Shahed-136/131» з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ).
14 Липня, 2023 р., 08:03
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. За його словами передали близько 40 тонн вантажу.
13 Липня, 2023 р., 15:32
13 липня 2023 року за участі заступника начальника Тульчинської районної військової адміністрації Сергія Чепернатого, начальника служби  у справах дітей Тульчинської районної військової адміністрації Віталія Поліщука, заступника керівника Тульчинської окружної прокуратури Олександра Барановського та представників Тульчинського РВ ГУНП України у Вінницькій області та Тульчинського районного відділу філії ДУ «Центр пробації», проведено кущову нараду на тему «Профілактики дитячої бездоглядності, безпритульності, профілактики ефективності протидії дитячій злочинності, захисту прав та інтересів внутрішньо-переміщених дітей в Тульчинському районі».
13 Липня, 2023 р., 15:14
Більшість українців (71%) останнім часом відчували стрес – через повномасштабну війну, фінансові складнощі, соціально-політичну ситуацію в країні, стан здоров’я та робочі проблеми. Лише кожен п’ятий з опитаних громадян (21%) не помітив у своєму житті сильної знервованості.
13 Липня, 2023 р., 15:13
Начальник ОВА Сергій Борзов передав школам Тульчинської та Шпиківської громад 36 наборів зі шкільним та канцелярським приладдям «Школа в коробці» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).