20 Липня, 2023 р., 15:53
В рамках програми з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству, офіс UNFPA в Україні продовжує розвивати інструменти для підвищення обізнаності фахівців в цій сфері.
20 Липня, 2023 р., 14:19
Помічники ветеранів стануть першою лінією комунікації із Захисниками і Захисницями, які повертаються з фронту.
20 Липня, 2023 р., 14:18
У селищі Калинівське на Херсонщину вже приступили до роботи ще дві будівельні бригади, сформовані територіальними громадами Вінницької області.
20 Липня, 2023 р., 10:12
Триває прийом заяв на конкурс посад помічників ветерана у пілотному проєкті Міністерства у справах ветеранів України, що стартував у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Миколаївській областях.
20 Липня, 2023 р., 10:12
що варто знати про національну кампанію з вакцинації проти кору? чи забезпечена Вінниччина необхідною кількістю вакцин? де можна зробити щеплення і чому це важливо? чи потрібно готуватися до вакцинації?
20 Липня, 2023 р., 10:11
Перша леді України Олена Зеленська разом з адміністраторкою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Самантою Пауер відвідала Михайлівсько-Рубежівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини КНП «Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
20 Липня, 2023 р., 10:10
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з адміністратором Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Самантою Пауер, яка перебуває з візитом у нашій країні.
20 Липня, 2023 р., 09:04
Загалом противник випустив 38 боєприпасів: 19 крилатих ракет та 19 дронів-камікадзе:
20 Липня, 2023 р., 08:06
Для одночасної роботи 400 000 кондиціонерів необхідно включити додатково 1 блок теплової електростанції.