25 Липня, 2023 р., 15:31
У глибокій скорботі вся Вапнярська громада. Стало відомо про загибель вірного сина Україна, патріота, мужнього та хороброго воїна Смоляка Сергія Івановича, 30 листопада 1994 року народження, уродженця Комаргородського старостинського округу, жителя смт.Вапнярка.
25 Липня, 2023 р., 15:03
Сьогодні, в режимі онлайн-зв’язку, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів нараду з головами територіальних громад району.
25 Липня, 2023 р., 14:57
Через високе психологічне навантаження та проблеми, пов’язані з постійним носінням берців – кількість воїнів із так званою «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією невпинно збільшується.
25 Липня, 2023 р., 14:56
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов зустрівся з новим керівником «Вінницягаз» Ігорем Квіком та колективом підприємства.
25 Липня, 2023 р., 10:32
Стартувала робота комісій з відбору кандидатів у експериментальний проєкт з розбудови в Україні інституту помічника ветерана, який нині триває у чотирьох областях держави за ініціативи ветеранського відомства. Основне їх завдання – під час співбесід у режимі реального спілкування розкрити людський потенціал майбутніх учасників проєкту.
25 Липня, 2023 р., 10:19
25.07.2023 року під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини на якому розглядалися питання, що стосуються прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу які функціонують на території Тульчинського району.
25 Липня, 2023 р., 08:21
особового складу / personnel ‒ близько/ about 243220 (+600) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
25 Липня, 2023 р., 08:04
Російська федерація продовжує вбивати мирне населення України, і надалі ігнорує закони та звичаї війни, використовує тактику терору.
25 Липня, 2023 р., 08:02
Панічна атака – це раптове відчуття сильного страху без реальної небезпеки чи видимої причини. Напади можуть відбуватися після пережитого складного чи стресового досвіду або бути наслідками перенесених хвороб.