30 Липня, 2023 р., 13:35
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.
29 Липня, 2023 р., 14:13
Такий нелегкий час, йде війна, гине цвіт нації, російська навала всіляко намагається відібрати у нас волю та незалежність. Дорогою ціною - ціною життів наших Захисників та Захисниць їм не вдається реалізувати кривавих  задумів.
28 Липня, 2023 р., 16:23
За ініціативи Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова (Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА) тривають зустрічі з родинами Захисників та Захисниць у Тульчинському районі.
28 Липня, 2023 р., 14:46
Перебуваючи з робочим візитом в Піщанській громаді, заступники начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій та Сергій Чепернатий від імені Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка привітали медиків КНП «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради.
28 Липня, 2023 р., 14:03
Сьогодні Кирило Юр’єв, син загиблого нацгвардійця з Вінниччини, серед тих, хто отримав паспорт громадянина України з рук Президента Володимира Зеленського.
28 Липня, 2023 р., 13:57
Президент України Володимир Зеленський узяв участь у заході з нагоди Дня Української Державності, що відбувся на Михайлівській площі в Києві.
28 Липня, 2023 р., 12:47
28 липня ми відзначаємо День Української Державності.
28 Липня, 2023 р., 12:23
Сьогодні, 28 липня 2023 року відбулась чергова 35 сесія Крижопільської селищної ради 8 скликання в роботі якої взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.