31 Липня, 2023 р., 10:40
Саме зараз триває комплектування ще одного підрозділу, який після навчання і проведення заходів злагодження буде брати участь в звільненні української землі від російських загарбників.
31 Липня, 2023 р., 10:39
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.
31 Липня, 2023 р., 10:27
Триває процес відібрання кандидатів у експериментальний проєкт з розбудови в Україні інституту помічника ветерана в чотирьох областях держави за ініціативи Мінветеранів. Нині проходить своєрідний селекційний період «пілоту», який забезпечують створені в регіонах спеціальні відбіркові комісії. До складу цих органів, що мають свого секретаря і голову, входять представники територіальних громад, фахівці управлінь у справах ветеранів війни обласного рівня, психологи, представники Мінветеранів та інститутів громадянського суспільства, зокрема і журналісти.
31 Липня, 2023 р., 09:33
Серед нагальних питань – готовність обʼєктів комунальної та енергетичної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року. Обговорили безпекові виклики, зумовлені російською агресією, та окреслили шляхи захисту інфраструктурних обʼєктів.
31 Липня, 2023 р., 09:13
Сьогодні на Вінниччині відбулася інформаційно-просвітницька акція «Невидимі», яка присвячена питанню протидії торгівлі людьми.
31 Липня, 2023 р., 08:04
особового складу / personnel ‒ близько/ about 246190 (+490) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
30 Липня, 2023 р., 18:20
Попереду ціле життя, та в одну мить його перекреслила війна. Йому, як і тисячам українців довелося побачити і відчути страшні жахіття, які російський агресор завдає українцям та українській землі.
30 Липня, 2023 р., 17:13
Жахлива новина знову прийшла в Городківську громаду. Ще одне життя обірвала клята війна. Янголом неба став Шпак Юрій Валерійович, 15 вересня 1988 року народження, житель с.Городківка.
30 Липня, 2023 р., 17:10
Сьогодні, 30 липня 2023 року під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.