03 Серпня, 2023 р., 16:40
На засіданні бюджетної комісії обласної Ради депутати заслухали звіти по виконанню обласних програм. Участь у засіданні взяла Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.
03 Серпня, 2023 р., 15:58
В Могилів-Подільському районі продовжується проведення ряду заходів в рамках національного спротиву. Днями там пройшло навчання інструкторів з бойовим досвідом та воїнів ДФТГ.
03 Серпня, 2023 р., 14:12
Традиційно, щосереди в територіальних громадах Тульчинського району здійснюються виїзні прийоми громадян. Так, 02 серпня 2023 року, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк відвідав Брацлавську громаду.  На прийом завітали громадяни яких турбували: організація пасажирських перевезень в територіальній громаді та робота поліцейського громади.  Також очільник району поспілкувався та опрацював звернення дружини пораненого захисника  з с.Вовчок.
03 Серпня, 2023 р., 12:36
Ви міцно обіймаєте батька, брата чи сестру, вашу кохану людину, яка ще вчора ночувала в окопі під обстрілами. Чи думали ви, що скажете в цей момент? Про що запитаєте вдома? Як будете слухати численні історії або ж довгу тишу?
03 Серпня, 2023 р., 12:08
Кожен військовослужбовець ЗСУ проходить обов’язкову базову підготовку та вдосконалює свої  навички під час бойового злагодження військових підрозділів.
03 Серпня, 2023 р., 11:15
Державна служба України з питань праці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!».
03 Серпня, 2023 р., 10:31
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у Конференції послів 2023 року. Традиційно Конференцію проводять наприкінці грудня, однак цьогоріч за дорученням Президента України міністр закордонних справ Дмитро Кулеба скликав її раніше. Українські посли зібралися на зустріч із керівництвом держави для обговорення ключових завдань зовнішньої політики України.
03 Серпня, 2023 р., 09:11
Уночі 3 серпня 2023 року противник атакував з північного напрямку (Брянська обл.) ударними БпЛА «Shahed-136/131».