Новини
10 Серпня, 2023 р., 17:08
У рамках виїзного прийому громадян, сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, спільно із своїм заступником Володимиром Скалієм відвідали Піщанську громаду.
10 Серпня, 2023 р., 17:01
Буває, що у відповідь хочеться кричати. Гнів, страх, розпач переростають в агресію, і контролювати цей клубок емоцій стає надзвичайно важко: ми буквально відчуваємо бажання трощити меблі, жбурляти речі, навіть робити комусь боляче.
10 Серпня, 2023 р., 14:06
Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.
10 Серпня, 2023 р., 11:38
Нагадуємо, що першопрохідцями пілотного проєкту Мінветеранів стали шість тергромад регіону: Вінницька, Хмільницька, Жмеринська, Тульчинська, Гайсинська та Могилів-Подільська.
10 Серпня, 2023 р., 09:24
За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна провела робочу нараду з керівниками кластер них закладів охорони здоров’я і представниками територіальних громад області.
10 Серпня, 2023 р., 08:01
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
09 Серпня, 2023 р., 15:39
Сьогоднішній день приніс ще одну страшну звістку в наш район. Ще одного Героя втратила Шпиківська громада. Лави Небесного війська поповнив Софіїн Ярослав Сергійович, 30 квітня 1998 року народження, житель с.Юрківка.
09 Серпня, 2023 р., 15:24
Завтра, 10 серпня 2023 року у вашій громаді в адміністративній будівлі селищної ради, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк буде проводитись виїзний прийом громадян.
09 Серпня, 2023 р., 15:03
За підсумками тактично-спеціального навчання, яке проводилось на базі Могилів-Подільського району територіальної оборони, Начальник ОВА Сергій Борзов провів нараду з начальниками РВА та керівниками штабів районів ТрО.
09 Серпня, 2023 р., 14:01
Війна продовжує множити горе, забираючи дорогих і рідних людей. Під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Красногорівка Донецької області загинув Коломійчук Вадим Олегович, 02 липня 1993 року народження, житель с.Кинашів Тульчинської громади.