07 Серпня, 2023 р., 16:19
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов сьогодні область отримала 13 генераторів. Вони будуть розподілені на територіальні громади області для забезпечення додаткового енергоживлення підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.
07 Серпня, 2023 р., 13:01
Як повідомляє Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, сьогодні вдалося повернути з російського полону ще 22 українських воїнів.
07 Серпня, 2023 р., 12:27
Громади чотирьох областей України, де в режимі пілотного проєкту Мінветеранів відпрацьовуватиметься механізм сервісної послуги з індивідуального супроводу в межах системи переходу наших Захисників та Захисниць з військової служби до цивільного життя, готуються до організації роботи помічників ветеранів. Відповідні сервісні офіси вже запрацюють на початку осені.
07 Серпня, 2023 р., 10:47
ЗСУ готують особовий склад в умовах, максимально наближених до бойових. Найскладніші елементи підготовки: бойове злагодження підрозділів та організація взаємодії між ним в бою - в сюжеті Страткому Збройних Сил України.
07 Серпня, 2023 р., 09:15
Першочергово у разі підозри на захворювання тварини першочергово  необхідно звернутися до територіального органу Держпродспоживслужби вашого регіону.
07 Серпня, 2023 р., 08:20
особового складу / personnel ‒ близько/ about 250240 (+540) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
05 Серпня, 2023 р., 17:31
Від нас у вічність пішов наш земляк, патріот, захисник та Герой, що воював за мир і свободу нашої країни. Невимовний біль охоплює серце. Загинув молодий, сповнений сил, мрій про майбутнє, який не задумуючись пішов на захист рідної землі та кожного з нас.
05 Серпня, 2023 р., 13:56
Вже з сьогоднішнього дня, протягом двох днів на Вінниччині синоптики прогнозують найвищий рівень пожежної небезпеки