14 Серпня, 2023 р., 08:07
БпЛА атакували з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ), «Калібри» – з акваторії Чорного моря (ворожий фрегат в районі Ялти).
12 Серпня, 2023 р., 16:00
Начальник ОВА Сергій Борзов привітав українських юнаків та дівчат з Днем молоді: «Яка ще країна може пишатися настільки свідомим молодим поколінням? Сильні!  Вільні! Ви сьогодні зі зброєю в руках відстоюєте незалежність своєї держави! Ви - вражаєте. З Днем молоді!»
11 Серпня, 2023 р., 17:00
Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у партнерській зустрічі «Реформа харчування: виклики, досягнення, перспективи», яка присвячена підготовці системи освіти до нового 2023/2024 навчального року.
11 Серпня, 2023 р., 15:30
Під головуванням Президента Володимира Зеленського відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України.
11 Серпня, 2023 р., 14:29
На сприяння Національній програмі психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яку ініціювала Перша леді України Олена Зеленська у травні 2022 року, в області ведеться робота над підсиленням потенціалу у сфері стрес-менеджменту.
11 Серпня, 2023 р., 13:47
В Україні триває відбір кандидатів на посади помічників ветеранів.
11 Серпня, 2023 р., 12:40
11 серпня 2023 року під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка відбулось засідання оперативного штабу оборони району територіальної оборони.
11 Серпня, 2023 р., 11:39
Сьогодні 29 дітей з Вінниччини вирушили на двотижневий відпочинок до дитячого табору оздоровлення та відпочинку «Артек-Буковель».