18 Серпня, 2023 р., 08:07
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
17 Серпня, 2023 р., 16:08
Перший заступник Начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, за дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, разом з народною депутаткою Іриною Борзовою передали для 63 територіальних громад області 386 Wi-Fi роутерів.
17 Серпня, 2023 р., 16:06
В умовах війни на теренах нашого району продовжується реформа децентралізації, створюються умови для розвитку громад, яка дбає про добробут мешканців.
17 Серпня, 2023 р., 14:44
З початком повномасштабного вторгнення збільшилась  кількість проблемних питань, також змінився і їх характер. Мають місце питання, які можна вирішити швидко, є такі, що беруться на особистий контроль та потребують більше часу для опрацювання.
17 Серпня, 2023 р., 14:09
17 серпня на Вінниччині розпочала роботу Перша національна конференція-виставка «Хлібна індустрія».
17 Серпня, 2023 р., 14:09
На Вінниччині триває процес відібрання кандидатів у експериментальний проєкт з розбудови в Україні інституту помічника ветерана в чотирьох областях держави за ініціативи Мінветеранів.
17 Серпня, 2023 р., 13:45
16 серпня 2023 року в Крижопільській громаді відбулась зустріч з священнослужителями. Вів засідання начальник управління у справах національностей та релігій Вінницької обласної військової адміністрації Ігор Салецький.
17 Серпня, 2023 р., 10:49
Людина, яка переживає обстріл рідної домівки, зазнає сильного стресу, і не завжди помічає, як опиняється на вулиці босоніж чи без речей першої необхідності. Справа рятувальників — відвести постраждалих на безпечну відстань, переконатися, що ніхто не опинився під завалами. А от перші слова підтримки, склянка води чи теплий одяг будуть доречними (а подекуди й рятівними) навіть від незнайомців. Варто лише пам’ятати кілька простих порад, якими ділиться психологиня Тетяна Єрмолаєва
17 Серпня, 2023 р., 10:18
Щоб зрозуміти як працює Програма медичних гарантій та які послуги для пацієнта є безоплатними, громадяни можуть скористатися електронним посібником про Програму медичних гарантій 2023.
17 Серпня, 2023 р., 10:17
Ударний гелікоптер збито близько 6.00 зенітним ракетним підрозділом Повітряних Сил ЗС України!