21 Серпня, 2023 р., 11:31
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку , відповідно до Указу Президента України від 18 липня 2023 року № 436/2023 солдата, Палія Володимира Олександровича нагороджено медаллю  «Захиснику Вітчизни» (посмертно).
21 Серпня, 2023 р., 09:23
П’ять родин ветеранів сьогодні чудово провели час на кінній фермі у селі Яришівка. Це стало можливим, завдяки багаторічній співпраці управління у справах ветеранів війни та керівника центру соціальної допомоги та реабілітації дітей «Шанс» Сергія Новотарського.
19 Серпня, 2023 р., 21:50
Картає серце чергова сумна звістка. Тульчинщина втратила земляка. Своє життя за незалежність віддав Покиньчереда Сергій Володимирович, 30 березня 1975 року народження, житель смт.Шпиків Шпиківської громади.
19 Серпня, 2023 р., 09:25
Завершальне коло кущових нарад відбулось 18 серпня 2023 року в Піщанській громаді на якій розглядалось питання забезпечення мобілізаційних завдань, які доведені до виконання Тульчинському районі обласним керівництвом. В актовому залі зібрались керівники підприємств, установ та організацій, старости старостинських округів Піщанської та Студенянської громад. Відкрив та вів засідання начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
19 Серпня, 2023 р., 08:46
Пекучим болем чергова трагічна звістка ввірвалась у Вапнярську громаду. Російський агресор забрав життя Падневича Сергія  Олександровича, 30 червня 1978 року народження, жителя с.Антопіль.
18 Серпня, 2023 р., 15:21
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела нараду з начальниками районних військових адміністрацій та головами тергромад щодо стану забезпечення інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.
18 Серпня, 2023 р., 15:20
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.
18 Серпня, 2023 р., 15:20
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
18 Серпня, 2023 р., 15:19
На подкаст «Простими словами» до Марка Лівіна та Софії Терлез завітав доктор медичних наук, психотерапевт Олег Чабан. У 8 випуску поговорили про те, чому Олена Зеленська взялася за психічне здоровʼя, як працює колективна травма й у чому щастя «генетично сумної нації».