27 Серпня, 2023 р., 10:00
Днями у креативному просторі «Щедрик» відбувся обласний благодійний культурно-мистецький захід «Покоління НЕЗАЛЕЖНИХ» , присвячений 32-й річниці Незалежності України.
26 Серпня, 2023 р., 18:06
Трагічним  звісткам немає кінця... Чергова болюча втрата. Російсько-українська війна забрала життя Гребенюка Олега Вікторовича, 23 квітня 1982 року народження, жителя с.Красносілка Крижопільської громади.
26 Серпня, 2023 р., 09:50
Начальник ОВА Сергій Борзов разом з народною депутаткою України Іриною Борзовою вручили військовим Повітряних Сил ЗСУ та медикам Вінниччини державні нагороди.
25 Серпня, 2023 р., 15:20
Дітям пільгових категорій Тульчинської, Піщанської та Студенянської громад передано рюкзаки від «UNICEF». Даною ініціативою охоплено учнів 5 класів (з числа внутрішньо-переміщених осіб та діти з багатодітних родин), 5-8 класів (один з батьків, яких загинув чи зник безвісти під час російсько-української війни).
25 Серпня, 2023 р., 14:42
25 серпня Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у засіданні чергової 43 сесії обласної Ради 8 скликання.
25 Серпня, 2023 р., 14:41
Сьогодні, 25 серпня 2023 року в Крижопільській громаді відбулась чергова 37 сесія селищної ради 8 скликання, в роботі якої взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
25 Серпня, 2023 р., 14:40
Сьогодні під час чергової сесії обласної Ради Начальник ОВА Сергій Борзов та голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручили високі нагороди вінничанам.