23 Серпня, 2023 р., 16:30
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов передав для обласної дитячо-юнацької спортивної школи імені Юлії Рябчинської байдарку.
23 Серпня, 2023 р., 14:58
Протягом цього робочого тижня в громадах Тульчинського району за дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та сприяння від «UNICEF» 397 школярам Тульчинщини  буде роздано  рюкзаки для навчального процесу.
23 Серпня, 2023 р., 12:41
Останнім часом значна кількість нещасних випадків трапляється під час падіння  працівників з висоти.   Особливо це стосується ремонтної  діяльності та  складування, де  можливі значні  ризики травмування, і лише дотримання  вимог законодавства з охорони праці,  дасть можливість  убезпечити  працівників   від  нещасних випадків  та  травмування.
23 Серпня, 2023 р., 11:24
У День Державного прапора Президент України Володимир Зеленський узяв участь в урочистій церемонії підняття синьо-жовтого стяга.
23 Серпня, 2023 р., 10:46
Сьогодні, 23 серпня, український народ  відзначає День Державного прапора України. В цей день у кожному куточку нашої Батьківщини до неба піднімається наш славетний стяг.
23 Серпня, 2023 р., 09:59
У ніч на 23 серпня 2023 року ворог здійснив пуски ударних БпЛА «Shahed-136/131» з південно-східного напрямку. Усього було випущено до 20 ударних дронів з району Приморсько-Ахтарськ (рф), Чауда (Крим).
23 Серпня, 2023 р., 09:22
особового складу / personnel ‒ близько/ about 258820 (+480) осіб ліквідовано / persons were liquidated,