25 Серпня, 2023 р., 14:13
За дорученням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, заступник начальника РВА Володимир Скалій взяв участь у роботі чергової тридцять шостої сесія Піщанської селищної ради.
25 Серпня, 2023 р., 11:19
Міністерство соціальної політики України надали відповіді на найпоширеніші питання.
25 Серпня, 2023 р., 11:18
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, юнак брав участь у змаганнях як член команди Вінницької області у складі національної збірної України з боксу серед учнів.
25 Серпня, 2023 р., 08:15
У заході взяли участь Начальник ОВА Сергій Борзов та директор АТ «Укрпошта» у Вінницькій області Володимир Шаловінський.
25 Серпня, 2023 р., 08:08
Вже вкотре Мазовецьке воєводство Республіки Польща приймає на відпочинок дітей наших військових.
24 Серпня, 2023 р., 14:49
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, нагороду лікарю-хірургу особисто вручив Президент Володимир Зеленський.
24 Серпня, 2023 р., 14:48
З нагоди 32-ї річниці Незалежності України на центральному стадіоні м.Тульчина було розіграно перший Благодійний Суперкубок Тульчинського району з футболу серед аматорських команд сезону 2023року.
24 Серпня, 2023 р., 12:49
Сьогодні, в День Незалежності України, у Вапнярській громаді відкрито Алею Слави загиблих Героїв громади.