24 Серпня, 2023 р., 12:38
Днями стартувала інформкампанія Міністерства оборони України «Оновлюй дані у ТЦК». Її головна мета – актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни та посилити спроможності Збройних сил у відбитті російської агресії проти України.
24 Серпня, 2023 р., 12:35
Про відзначення Дня Незалежності України на Вінниччині та про допомогу, яку надає наш регіон Херсонській області в рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч» Начальник ОВА Сергій Борзов розповів сьогодні в ефірі загальнонаціонального Марафону «Єдині новини».
24 Серпня, 2023 р., 10:54
В Україні триває відбір кандидатів на посади помічників ветеранів.
24 Серпня, 2023 р., 09:51
Великий народе великої України, що відзначає сьогодні великий день – День Незалежності! Свято вільних людей. Свято сильних людей. Свято гідних. Свято рівних. Українців та українок. Усіх. В усій нашій державі.
24 Серпня, 2023 р., 08:18
Вкотре наші енергетики доводять свою згуртованість, незламність та професійність.
24 Серпня, 2023 р., 08:04
Слава Україні! Розпочалася п’ятсот сорок сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.
24 Серпня, 2023 р., 08:00
Вітаю вас зі всенародним святом - Днем Незалежності України! День Незалежності у 2023 році ми зустрічаємо під час повномасштабної війни з російськими загарбниками, протистоячи військам окупантів, відстоюючи державу і свободу, захищаючи гідність, честь, життя і незалежність - свою так само як і своєї країни.