31 Серпня, 2023 р., 16:14
Паліативні хворі можуть отримувати знеболювальні лікарські засоби безоплатно або з невеликою доплатою.
31 Серпня, 2023 р., 15:58
Тиждень проводитиметься в межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.
31 Серпня, 2023 р., 12:43
31 серпня 2023 року під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
31 Серпня, 2023 р., 12:24
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у презентації Порадника для радників і радниць з питань гендерної політики.
31 Серпня, 2023 р., 08:07
Очільник області звернувся до депутатів крайової ради з проханням виділити кошти Вінниччині на завершення капітального ремонту блоку №2 Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку.
30 Серпня, 2023 р., 15:31
Сьогодні, 30 серпня в рамках затвердженого графіка у Шпиківській громаді відбувся виїзний прийом громад. Начальник районної військової адміністрації  Олександр Гаврилюк спільно із своїм заступником Михайлом Мургою зустрілись із селищним головою Миколою Кривоцюком, працівниками апарату селищної ради та обговорили стан справ у громаді.