01 Вересня, 2023 р., 14:15
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов привітав першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ із Днем знань.
01 Вересня, 2023 р., 14:14
Сьогодні, в День знань в дворі навчального закладу с.Холодівка Тульчинської громади зібрались учні гімназії, батьки, вчителі, односельчани. Для дітей звучав перший дзвоник та розпочався навчальний процес.
01 Вересня, 2023 р., 12:19
Пенсійним фондом України забезпечено вчасне фінансування та виплату пенсій, житлових субсидій, пільг та страхових виплат жителям Вінницької області.
01 Вересня, 2023 р., 12:18
З 29 серпня можна подавати документи на компенсацію витрат за працевлаштування осіб з інвалідністю.
01 Вересня, 2023 р., 10:33
День знань і цього року відзначаємо в умовах повномасштабного вторгнення.
01 Вересня, 2023 р., 10:32
До уваги керівників сільськогосподарських підприємств Тульчинського району.
01 Вересня, 2023 р., 08:23
Про ситуацію в області, створення модульного містечка для ВПО та інтеграцію релокованого бізнесу, підсумки жнивної кампанії, підтримку наших Захисників і Захисниць та членів їх родин, впровадження інституту помічника ветерана, формування єдиної системи реабілітаційної допомоги, а також підготовку до нового навчального року Начальник ОВА Сергій Борзов поспілкувався з журналістами "Укрінформу".
01 Вересня, 2023 р., 08:00
Ось і настала довгоочікувана мить. 1 вересня — День знань і старту нового навчального року.