05 Вересня, 2023 р., 11:54
Під час робочої поїздки в Запорізьку область Президент України Володимир Зеленський побував у командних пунктах бойових бригад, які беруть участь у звільненні української землі у складі оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія».
05 Вересня, 2023 р., 11:53
Разом до перемоги – це коли син-гімназист виборює перемогу у спорті і стає чемпіоном світу з боксу на Всесвітній гімназіаді у Бразилії, а його батько в цей час воює у складі 120 бригади ТРО!
05 Вересня, 2023 р., 11:50
Завтра, 6 вересня 2023 року в адміністративній будівлі селищної ради начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк буде проводити виїзний прийом громадян.
05 Вересня, 2023 р., 09:21
Міжнародний інститут вивчення травми започатковано за ініціативи зарубіжних колег, зокрема Міжнародного центру психічного здоров’я та прав людини (м. Боулдер, ш. Колорадо, США) та кафедри психології та соціальної роботи ВДПУ.
05 Вересня, 2023 р., 08:37
Сьогодні в соцмережах та медіа з’явилася публікація, що нібито Вінницька ОВА поновила будівництво стадіону в м.Бар і приховала ціни будматеріалів у підрядах на 56 мільйонів.
05 Вересня, 2023 р., 08:03
На порталі Дія доступні такі 4 види допомоги для сімей з дітьми:
04 Вересня, 2023 р., 16:26
Міністерство оборони України затвердило новий розклад хвороб, за яким оцінюється придатність до військової служби та впорядкувало проходження служби обмежено придатними.
04 Вересня, 2023 р., 15:38
      Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації інформує, що 18 серпня 2023 року  набрала чинності Методика визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи - підприємці,  внаслідок збройної агресії російської федерації,  яка затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 червня 2023 року №1328 , зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 липня 2023 року за № 1182/40238 (далі – Наказ).