12 Вересня, 2023 р., 09:19
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів соціально-гуманітарної сфери ОВА.
12 Вересня, 2023 р., 09:16
У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», що здійснюється за ініціативи Першої леді Олени Зеленської, міжнародними експертами Israel Trauma Coalition та ГО «Безбар'єрність» проводилося навчання з основ психологічної підтримки для працівників служби зайнятості.
11 Вересня, 2023 р., 17:12
Сьогодні, 11 вересня 2023 року відбулось засідання оперативного районного  штабу з головами територіальних громад. Відкрив та вів засідання очільник району Олександр Гаврилюк.
11 Вересня, 2023 р., 16:45
11 Вересня, 2023 р., 14:49
Статистичне пілотне опитування про зайнятість та безробіття українців уперше проходить в онлайн-форматі. Це важливий крок у масштабній трансформації Держстату, яка дасть змогу отримувати інформацію в реальному часі, швидко її аналізувати й обробляти. Тож українці віком від 15 років зможуть долучитися до опитування в зручний час просто зі смартфона з будь-якої країни світу.
11 Вересня, 2023 р., 09:52
За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces ЗНИЩЕНО 12 “SHAHED-136/131”
11 Вересня, 2023 р., 08:30
вання "Рубіж" автобус МАN.