15 Вересня, 2023 р., 08:08
В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Першої леді Олени Зеленської 90 працівниць обласних центрів екстреної медичної допомоги пройдуть професійне навчання.
14 Вересня, 2023 р., 14:56
На замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів, який пройшов 6 вересня у Києві за ініціативою першої леді Олени Зеленської, британська компанія Alligator Digital провела дослідження щодо ментального здоров’я та ставлення до нього в різних країнах світу.
14 Вересня, 2023 р., 14:10
Начальник ОВА Сергій Борзов зустрівся з делегацією урядовців та підприємців Республіки Польща.
14 Вересня, 2023 р., 11:19
У ніч на 14 вересня 2023 року з 21.00 по 02.30 російські окупанти атакували Україну кількома групами ударних БпЛА типу “Shahed-136/131” із трьох напрямків: мис Чауда – Крим; Єйськ, Курськ – рф.
14 Вересня, 2023 р., 10:45
Коаліція ГО «Безпека та рівність» реалізує в області  проєкт «Адвокації у сфері надання медичних та психосоціальних послуг. Заходи проходять у рамках проєкту  «Жінки України: залучені, спроможні,незламні», що впроваджується організацією Пакт за підтримки уряду Канади.
14 Вересня, 2023 р., 10:37
Зараз команда Мінцифри разом з МОН та Оксеном Лісовим працює над стратегією трансформації освіти. Яким буде навчання майбутнього, розповів Українській правді Михайло Федоров. Про що в колонці?