20 Вересня, 2023 р., 11:25
В Україні триває інформкампанія Міністерства оборони України «Оновлюй дані у ТЦК». Її головна мета – актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни та посилити спроможності Збройних сил у відбитті російської агресії проти України.
20 Вересня, 2023 р., 08:10
«Обирайте післяплату» - це основна порада поліції для тих, хто купує товари в мережі Інтернет.
20 Вересня, 2023 р., 08:09
Протягом кількох днів сільські, селищні та міські голови з Черкаської та Кіровоградської областей обмінювалися досвідом та вивчали кращі практики організації надання послуг у трьох громадах Вінницької області за підтримки U-LEAD.
19 Вересня, 2023 р., 16:01
Організація продовжує підтримувати ветеранів/нок, а також членів їх сімей, на шляху їх професійного розвитку та створює можливості для навчання і перекваліфікації.
19 Вересня, 2023 р., 16:01
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів громадян, начальником Тульчинської районної військової адміністрації та його заступниками 20 вересня 2023 року в адміністративній будівлі Студенянської селищної ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.
19 Вересня, 2023 р., 15:59
Черговим авто підсилили  військових Вінницького зонального відділу ВСП.
19 Вересня, 2023 р., 15:46
19 вересня 2023 року за дорученням начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова щодо виконання наказу Вінницької ОВА від 21.06.2022 року № 779 відбувся четвертий виїзний прийом членів родин Захисників та Захисниць на території Томашпільської громади, у якому взяли участь заступники начальника Тульчинської РВА Володимир Скалій та Сергій Чепернатий, заступник голови Томашпільської селищної ради Віталій Годний, начальник І відділення Тульчинського РТЦК та СП Олег Кучерук, головний лікар Томашпільської центральної районної лікарні Ігор Горупащенко, директор КНП «Томашпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Щербатий.
19 Вересня, 2023 р., 11:47
Що сказати, щоб близькій людині стало трохи легше? Як дати їй зрозуміти, що вона не сама, і що може відкритися?