25 Вересня, 2023 р., 10:30
На Вінниччині у розпалі сезон цукроваріння.
25 Вересня, 2023 р., 10:00
Сьогодні українська економіка функціонує в трьох вимірах: економіка війни, економіка відновлення й економіка майбутнього. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час Регіонального економічного форуму, що проходить у Києві.
25 Вересня, 2023 р., 09:30
У ніч на 25 вересня 2023 року російські окупанти завдали удару по Україні крилатими ракетами «Калібр», протикорабельними ракетами П-800 «Онікс» та ударними БпЛА типу «Shahed».
24 Вересня, 2023 р., 10:59
Вітаю всіх машинобудівників із їхнім професійним святом! Офіційне проголошення цього фахового свята тільки підкреслює вагоме значення машинобудівного комплексу серед інших складових промисловості України.
24 Вересня, 2023 р., 10:31
Вітаю вас з Всеукраїнським Днем дошкілля.
23 Вересня, 2023 р., 18:01
Трагічна новина постукала у вікно сім’ї Босаків, жителів с.Трибусівка Студенянської  громади. Жахлива звістка з фронту. Загинув син, рідна кровинка. Босак Владислав Вікторович, 08 вересня 1997 року народження, повернеться додому «на щиті», повернеться назавжди, як Герой. Герой, який віддав своє молоде життя за Україну.
22 Вересня, 2023 р., 16:27
“Доступні ліки” – це урядова програма, завдяки якій люди з хронічними захворюваннями можуть отримати необхідні ліки безоплатно або з частковою доплатою. Все що потрібно - отримати електронний рецепт на ліки, які входять у програму, та звернутися в аптеку із договором з НСЗУ. Повну або часткову вартість препаратів аптеці оплачує НСЗУ.