28 Вересня, 2023 р., 11:18
Департамент соціальної та молодіжної політики ОВА продовжує посилювати спроможності соціальних служб щодо викорінення такого суспільно небезпечного явища як домашнє насильство.
28 Вересня, 2023 р., 08:22
Шахраї, крім стандартних телефонних дзвінків від імені працівників банків, можуть використовувати різні технології, аби бути більш переконливими.
28 Вересня, 2023 р., 08:20
У ніч на 28 вересня 2023 року російські окупанти атакували 44 ударними БпЛА «Shahed-136/131» з південно-східного напрямку (район Приморсько-Ахтарськ - рф, мис Чауда - ТОТ Крим).
27 Вересня, 2023 р., 18:11
Відповідно до наказу начальника Тульчинської районної військової адміністрації від 03 липня 2023 року № 67  «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян керівництвом Тульчинської районної військової адміністрації в територіальних громадах району на друге півріччя 2023 року» заступник начальника Тульчинської районної військової адміністрації  Сергій Чепернатий, головний спеціаліст відділу гуманітарного розвитку та з загальних питань управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату РВА Наталія Справник за участі Брацлавського селищного голови Миколи Кобринчука, заступника селищного голови Андрія Марчука 27 вересня 2023 року,  провели  виїзний прийом  в Брацлавській територіальній громаді.
27 Вересня, 2023 р., 16:18
Напередодні Дня працівників освіти України велика освітянська родина Вінниччини приймала вітання, квіти та нагороди.
27 Вересня, 2023 р., 16:08
Сьогодні, 27 вересня 2023 року в Студенянській громаді відбулась чергова 41 сесія селищної ради 8 скликання, в роботі якої взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
27 Вересня, 2023 р., 16:00
Діяльність спостережної комісії базується на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості, прозорості та звітності.
27 Вересня, 2023 р., 12:23
Знову втрати. Знову сльози. Знову серце обливається кров’ю. Чергова трагічна звістка про втрату сина України. В районі населеного пункту Кисилівка Куп'янського району Харківської області, 24 вересня 2023 року загинув Луценко Олександр Володимирович, 24 серпня 1974 року народження, житель Тульчинської громади.