26 Вересня, 2023 р., 14:02
Відданий Військовій присязі, мужньо виконуючи військовий обов’язок, в бою за Україну загинув наш земляк. 22 вересня 2023 року в районі населеного пункту Григорівка Донецької області окупант обірвав життя Поліщуку Віктору Павловичу, 09 листопада 1973, жителю с.Городківка Городківської громади.
26 Вересня, 2023 р., 13:59
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації інформує, що відповідно Порядку використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (затвердженого рішенням 5 сесії обласної Ради 8 скликання від 26 лютого 2021 року № 68 «Про Програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021-2025 роки» (зі змінами)), з 2 жовтня 2023 року розпочинається прийом документів від фізичних осіб для надання часткового відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку.
26 Вересня, 2023 р., 11:40
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов підписав наказ про заборону продажу алкоголю з 22:00 до 06:00 на території Вінницької області.
25 Вересня, 2023 р., 16:01
Внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Про це повідомляють у Міністерстві юстиції.
25 Вересня, 2023 р., 12:21
Зверніть увагу на такий поширений метод як фейкові платіжні сайти.
25 Вересня, 2023 р., 11:00
Під час візиту до Оттави (Канада) перша леді України провела зустріч із засновниками Фундації Темертеїв Джеймсом Темертеєм і Луїзою Темертей, а також із директоркою-розпорядницею Лією Темертей, головним виконавчим директором Майком Лордом і директоркою українських ініціатив Фундації Темертеїв Христиною Воллер.